دانلود کتاب Season of Storms فصل طوفان‌ها از سری رمان ویچر به زبان فارسی


لینک دانلود سریال witcherکتاب فصل طوفان‌ها (Season of Storms ) هشتمین و آخرین کتاب از سری رمان ویچر است آقای ساپکوفسکی بعد از نزدیک یک دهه از انتشار کتاب The Lady of the Lake کتاب فصل طوفان‌ها را منتشر کرد. اما داستان آن به قبل از مجموعه‌ی اصلی رمان ویچر که شامل کتاب‌های زیر می‌شود بر‌می‌گردد.

  1. 1)     Sword of Destiny
  2. 2)     Blood of Elves
  3. 3)     Time of Contempt
  4. 4)     Baptism of Fire
  5. 5)     The Tower of the Swallow
  6. 6)     The Lady of the Lake 

داستان این کتاب قبل از داستان ویچر اتفاق می افتد. در واقع این کتاب پایان دیگری برای داستان ویچر نیست و همچنان The Lady of the Lake نقطه‌ی پایان داستان است. اما به دوستانی که به جهان ویچر علاقه دارند مطالعه ی آن به شدت توصیه می‌شود. کتاب Season of Storms تقریبا یک کتاب مستقل محسوب می‌شود. البته با توجه به این که برای درک بهتر بخش‌هایی از کتاب نیاز به آشنایی‌های اولیه با دنیای ویچر را دارید بهتر است که پیش از مطالعه‌ی این کتاب، کتاب آخرین آرزو که مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است را مطالعه نمایید. اگر از قبل Witcher 3 Wild hunt  را بازی کرده‌اید یا سریال ویچر را مشاهده کرده‌اید.  شاید نیازی به مطالعه‌ی کتاب آخرین آرزو نیز نباشد.

با توجه به این که این کتاب بعد از 14 سال از انتشار آخرین کتاب مجموعه ویچر و بعد از ساخت بازی ویچر 2 توسط CD Projekt Red  ساخته شده بود. تصور می‌شد که این کتاب به درخواست CDPR و برای استفاده در بازی Witcher 3 Wild hunt نوشته شده باشد. اما این گونه نبود و داستان Season of Storms در بازی به کار گرفته نشده است.

از نکات مثبت کتاب می‌توان گفت که از کتاب‌های قبلی هیجان انگیزتر و دارای صحنه‌های اکشن بیشتری است. این کتاب داستانی پویا دارد و تقریبا داستان هر فصل در یک مکان متفاوت جریان دارد. بر خلاف کتاب آخرین آرزو که مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است، در این کتاب شما با یک داستان یکپارچه‌ی 350 صفحه‌ای روبه‌رو هستید، که شیوه‌ی روایت و خط داستانی بسیار جذاب و مناسبی دارد. در بخش‌هایی از کتاب داستان از ذهن هیولا‌ها روایت می‌شود که جذابیت‌های خاص خود را دارد.

کورال یکی از مهمترین کاراکترهای داستان Season of Storms  است که قبلا در سریال ویچر در جریان نبرد  Sodden Hill نقش دارد. همچنین در بازی Witcher 3 Wild Hunt  در جریان یک ماموریت با Triss Merigold از کورال نام برده می‌شود. در بازی گوئنت نیز یک کارت از کورال وجود دارد. کورال از فصل اول وارد داستان می‌شود و نقشی اساسی را در داستان ایفا می‌کند.

لینک دانلود سریال witcher در این کتاب ماجراجویی گرالت بیشتر در شهر Kerack صورت می گیره که گرالت در کتاب‌های قبلی هیچ وقت از ماجراجویی‌های خودش در شهر Kerack  خاطره‌ای تعریف نکرده بود.

 اگر بخواهیم فضای ویچرو برای کسانی که هنوز با این مجموعه آشنایی ندارند توصیف کنیم این داستان با مرکزیت شخصیت اصلی و قهرمان داستان،‌ یک ویچر به نام گرالت از ریویاست. البته گرالت با قهرمان فیلم‌های مارول و DC خیلی تفاوت داره. بیشتر سرش توی کار خودشه و کلا کاری به سیاست و حکومت و اینا نداره و بیشتر از همه به اسبش روچ اهمیت میده. از شهری به شهر دیگه سفر می‌کنه و با کشتن هیولاها و دریافت جایزه زندگیشو می‌چرخونه.

برای توصیف ویچر‌ها فکر کنم بند اول کتاب مناسب‌ترین روش باشه.

((یک ویچر از ریویا به نام گرالت، او جزو معدود کسانی بود که می‌توانست هیولاهایی که انسان‌ها را شکار می‌کردند مغلوب کند. یک جهش‌یافته که پیشه اش مبارزه با موجودات غیرطبیعی بود. او از نشانه‌های جادویی، معجون‌ها و دو شمشیر استیل و نقره (که مایه افتخار هر ویچری است) استفاده می‌کند.))

در ادامه لینک دانلود پنج فصل ابتدایی کتاب Season of Storms  به زبان فارسی قرار داده شده است. امیدوارم که ازش لذت ببرید.

لینک دانلود کتاب فصل طوفان‌ها از سری رمان ویچر به زبان فارسی 

برای دریافت نسخه‌ی انگلیسی مجموعه به صورت کامل اینجا کلید کنید.

 

دانلود مجموعه رمان‌های ویچر witcher به فرمت pdf

دانلود مجموعه رمان‌های ویچر witcher به فرمت pdf

مجموعه رمان‌های ویچر witcher   توسط نویسنده‌ی مشهور لهستانی آندژِی ساپکوفسکی    (  Andrzej Sapkowski  ) نوشته شده است. اولین کتاب در سال  1992   به نام شمشیر سرنوشت  (    Sword of Destiny  ) منتشر شد. و آخرین نسخه نیز در سال 2013 با نام فصل طوفان‌ها (  Season of Storms  ) عرضه شد. شخصیت اصلی داستان گرالت از ریویا (  Geralt ...
مطالعه بیشتر

در ارتباط باشید