بازی Gwent : The Witcher Card Game به گوشی‌های اندروید می‌آید.


پس از موفقیت نسخه های PC و IOS بازی Gwent، شرکت CD Projekt Red  تصمیم گرفت تا این کارت بازی شاخ را بالاخره در تاریخ 24 مارس یا 5 فروردین برای گوشی های اندرویدی منتشر کند.

Gwent در ابتدا یک مینی گیم داخل بازی The Witcher 3 بود که به علت محبوبیت و جذابیت بالای آن در سال 2017 به صورت یک بازی آنلاین مستقل منتشر شد.

در این بازی شما با در اختیار داشتن تعدادی کارت با امتیازهای مختلف در چند round به رقابت با حریفان می پردازین. در  مقالات قبلی ما  توضیح کاملی از بازی ارائه شده است.

در تصویر زیر یک اسکرین شات از نسخه‌ی PC بازی Gwent مشاهده می کنید:

ایشالا که با بازی حال کنید و بهترین دست ها برای شما بیاد. 

دانلود موسیقی متن بازی Gwent: The Witcher Card Game
دانلود موسیقی متن بازی Gwent: The Witcher Card Game

به طور کلی سری بازی های ویچر در زمینه ی موسیقی متن خیلی قوی عمل می کنن. از ویچر 1 بگیرید تا دی ال سی های ویچر 3. حتی موسیقی متن کوتاهی که از سریال ویچر منتشر شده هم شاخ به نظر میاد. Gwent هم به عنوان یک بازی جانبی ویچر، موسیقی متن بسیار زیبایی داره و این سنت حسنه رو حفظ کرده. موسیقی متن بازی Gwent همانند بازی ویچر 3، توسط Marcin Przybyłowicz ، Mikolai Stroinski و P.T. Adamczyk ساخته شده. در ادامه و در ...
مطالعه بیشتر

معرفی بازی Gwent: The Witcher Card Game
معرفی بازی Gwent: The Witcher Card Game

اگر ویچر 3 را بازی کرده باشید، حتما نام Gwent به گوش شما خورده است. کارت بازی شاخ و جذابی که داخل خود ویچر 3 تعبیه شده که می‌تونید اون رو با اکثر کاراکترهای ویچر 3، بازی کنید. متاسفانه Gwent در بازی، Tutorial مناسبی نداره و در ابتدای کار زیاد جذبتون نمی‌کنه و همین باعث شده که خیلی ها کلا بی خیال Gwent بشن، ولی اگه چند دست بازی کنید، متوجه می‌شید که چقدر بازی کلفت و معتاد کننده ایه. به طوری که بعد یه م ...
مطالعه بیشتر

دیدگاه خود را وارد کنید.
"حاصل جمع سه و نه"