چرا باید با وجود این که بازی Witcher 3 وجود داره ما سراغ بازی Witcher 2 assassins of kings برویم؟


بازی withcer 2 assassins of kings یک نقطه ضعف اساسی دارد و آن این است که کسانی که بازی witcher 3  را تجربه کرده باشند، شاید علاقه‌ای به تجربه بازی witcher 2  نداشته باشند و احساس کنند زمانی که یک بازی پشم‌ریزون مانند witcher 3  وجود دارد دیگر چه نیازی برای یک بازی که 4 سال زودتر عرضه شده است وجود دارد. این صحبت تا حدی درست است. اما هر کسی که قبلا حتی یک بازی از مجموعه ی ویچر را بازی کرده باشد کاملا آگاه است که هدف Cd Projekt Red  تنها خلق صحنه‌های اکشن نیست و شاید بتوان گفت نسبت به دیگر بازی‌های نقش آفرینی مانند dark souls  gameplay  ضعیف‌تری دارد. تمرکز بازی ویچر روی داستان‌پردازی و شخصیت‌پردازی است. در تمام بازی‌های Witcher پشت هر جمله و ماموریت مفاهیم عمیقی وجود دارد که به کوچک‌ترین جزئیات آن پرداخته شده است.

 در بازی Witcher 2 assassins of kings گرافیک صحنه‌ها تا حدی ضعیف‌تر از Witcher 3  است و gameplay  آن به اندازه ویچر 3 کاربرپسند نیست، اما در دقت به جزئیات توجه به مفاهیم از ویچر 3 چیزی کم ندارد.

البته به دلیل محبوبیت فراوان بازی Witcher 2 assassins of kings شرکت Cd Projekt Red به دلیل تقاضای کاربران نسخه‌ی بهبود یافته بازی ویچر 2 را ارائه داد، که از گرافیک خوبی برخوردار است. شما می‌توانید این نسخه ی بهبودیافته را تحت عنوان Witcher 2 assassins of kings enhanced edition از سایت ما دانلود نمایید.

شخصیت‌پردازی و صداگذاری بازی Witcher 2  نیز بی نظیر است. شما بعد از یک ساعت تجربه‌ی بازی کاملا در حال و هوای بازی قرارمی‌گیرید. در بازی Witcher پشت هر شخصیت راز و داستانی نهفته است. 

در بازی Witcher 3 حتی اگر درجه‌ی بازی را در سخت‌ترین حالت آن قرار دهید باز هم بازی به قدر کافی هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز نیست. در ویچر 3 شما می‌توانید هیولاهایی که چندین level  از شما بالاتر هستند را به راحتی از پا در‌بیاورید. در بازی ویچر 3 شما می‌توانید در میان درگیری از معجون‌ها و روغن شمشیر استفاده کنید. اما در بازی Witcher 2  شما باید قبل از شروع درگیری از معجون‌های خود استفاده نمایید.

 بازی Witcher 2  به مراتب چالش برانگیزتر از بازی ویچر 3 است. به طوریکه شاید رد کردن برخی از مراحل حتی در حالت نرمال نیز دشوار باشد و شما را مجبورمی‌کند که از شمشیر، جادو و کیمیاگری به نحو احسنت استفاده نمایید.

بازی‌های Witcher 3 و  Witcher 2  هردو داستانی غیرخطی و جذاب دارند که شاید مهم‌ترین عنصر در مجموعه بازی‌های ویچر است. در بازی ویچر 3 تصمیمات شما باعث تغییر در سرنوشت ماموریت‌ها می‌شود، اما در بازی ویچر 2 تصمیماتی وجود دارند که به طور کلی سرنوشت بازی را تغییر می‌دهند. به واسطه‌ی تصمیمی که شما در میانه‌ی بازی می‌گیرید سرنوشت 3 فصل از بازی به طور کامل تغییر می‌کند. 3 فصل که شامل دو مسیر مختلف از ماجراجویی‌های گرالت است و شما تنها یک مسیر را طی می‌کنید. البته این موضوع باعث شده است که بازی ویچر 2 gameplay  کوتاهی داشته باشد.

در بازی ویچر 2 شما شخصیت‌ها و نژاد‌هایی رامی‌بینید که در ویچر 3 آن‌ها را مشاهده نخواهید کرد. مانند: اژدها، کیران، اسکوئتل، ویچر‌های مدرسه وایپر.

به هر حال برای درک بهتر Witcher 3  شما باید با داستان بازی Witcher 2 آشنا باشید. اولش که با بازی ویچر 3 رو‌به‌رو می‌شوید ممکنه داستان مقداری نامفهوم به نظر برسه. گرالت با خیلی از شخصیت‌هایی که در ویچر 3می‌بینید قبلا برخورد داشته که دونستن گذشته‌ی شخصیت‌ها خالی از لطف نیست.

علاوه‌بر‌این که داستان ویچر 2 روی ویچر 3 تاثیر دارد تعدادی از ماموریت‌ها در ویچر 3 وجود دارند که به انتخاب‌های ویچر 2 وابسته هستند. و ممکن است شما به واسطه‌ی انتخاب‌های ویچر 2 چند ماموریت اضافه نیز تجربه کنید.

در ادامه تریلر و چند اسکرین‌شات از بازی قرار دادیم که شاید پشم‌ریزون بودن ویچر 2 پی ببرید.

در پایان این که در پشم‌ریزون بودن بازی ویچر 3 هیچ شکی نیست و یکی از پشم‌ریزون‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی در چند سال اخیر است. اما اگر می‌خواهید دنیای ویچر را به طور کامل تجربه کنید و لذت بیشتری ببرید، بازی ویچر 2 اکیدا به شما پیشنهاد می‌شود.

Farewell

دانلود بازی جذاب ویچر witcher 2 assassins of kings enhanced edition
دانلود بازی جذاب ویچر witcher 2 assassins of kings enhanced edition

این بازی دومین بازی شرکت cd project  می‌باشد. و باحال‌ترین ویژگی آن داشتن مسیر‌های داستانی متفاوت است به طوریکه این بازی دارای 4 آغاز و 16 پایان متفاوت است. شخصیت اصلی داستان مانند همیشه گرالت از ریویا یک مختصص کشتن هیولا‌هاست. بازی به سبک سوم شخص می‌باشد. محتوای بازی کاملا برای بزرگسالان طراحی شده است و به افراد زیر 15 سال توصیه نمی‌شود. اگر احساس می کنید که بازی witcher 3 wild hunt  به اند ...
مطالعه بیشتر

دانلود موسیقی متن بازی ویچر Witcher 2 Assassins Of Kings با کیفیت 320
دانلود موسیقی متن بازی ویچر Witcher 2 Assassins Of Kings با کیفیت 320

 موسیقی متن زیبا و حماسی بازی ویچر 2، witcher 2 assassins of kings ، اثر Adam Skorupa و Krzysztof Wierzynkiewicz که خودشون هم عمرا نمی‌تونن اسمشون رو تلفظ کنن رو می‌تونید با کیفیت عالی 320 از لینک زیر دانلود کنید و برید و حالش رو ببرید: دانلود موسیقی متن بازی Witcher 2 با کیفیت 320
مطالعه بیشتر

دانلود رایگان بازی ویچر Witcher 3 Wild Hunt Game Of The Year Edition GOTY
دانلود رایگان بازی ویچر Witcher 3 Wild Hunt Game Of The Year Edition GOTY

داستان بازی ( مثل همه‌ی بازی‌های سری ویچر ) در مورد یک متخصص شکار هیولا به نام گرالت از ریویا ( Geralt of Rivia ) است. در Witcher 3 Wild Hunt گرالت با کمک دوستان قدیمی خود سعی در یافتن کودک پیشگویی‌ها و فرزندخوانده‌ی خود Cirilla یا به اختصار Ciri است. از سمت دیگر Eredin یا همان Wild Hunt نیز با تمام قوا سعی در پیدا کردن Ciri دارد... سبک بازی  سوم شخص و جهان باز ( open world ) است. مهم‌ترین ویژگی ...
مطالعه بیشتر

دیدگاه خود را وارد کنید.
"چهار منهای چهار"