دانلود مجموعه کمیک بوک های ویچر (The Witcher)


بر اساس رمان های ویچر نوشته ی آندژی ساپکوفسکی تا کنون چندین سری کتاب کمیک یا به قول خارجی ها Comic Book منتشر شده است. اولین سری در بین سال های 1993-95 توسط Maciej Parowski و Bogusław Polch به زبان لهستانی نوشته و طراحی شد.

از سال 2011 به بعد، کمیک بوک های جدید ویچر، تحت نظر شرکت CD Projekt طراحی و منتشر می شوند و خصوصیات ظاهری گرالت و سایر شخصیت های موجود در این کتاب های کمیک، براساس بازی های The Witcher 2: Assassins of King و The Witcher 3: Wild Hunt می باشند. این کمیک بوک ها به صورت مستقل و یا به عنوان پاداش پیش خرید محصولات CD Projekt عرضه می شوند.

سری Egmont

در سال 2011، شرکت Egmont یک کتاب کمیک با نام Reasons of State (صلاح مملکت) منتشر کرد. کتاب Reasons of State بر اساس هیچ کدام از رمان ها یا داستان های کوتاه ویچر نیست و یک ماجراجویی جدید برای گرالت را شرح می دهد. Reasons of State توسطMichał Gałek نوشته شده و Arkadiusz Klimek و Łukasz Poller طراحی و رنگ آمیزی آن را برعهده داشتند. Reasons of State داستان ماجراجویی های گرالت در شهر Creigiau، در دوران پس از جنگ اول بین سرزمین های شمالی و نیلفگارد روایت می کند.


The-Witcher-Reasons-of-State-2011

دانلود کمیک بوک The Witcher: Reasons of State 2011 


The Witcher: Matters of Conscience

در سال 2015 و هم زمان با انتشار بسته ی Hearts of Stone برای بازی ویچر 3، CD Projekt کمیک بوک جدیدی به نام Matters of Conscience (مسائل وجدان) را منتشر کرد. این کتاب کمیک توسط Michał Gałek نوشته شده و Arkadiusz Klimek و Nikodem Cabała وظیفه ی طراحی و رنگ آمیزی آن را برعهده داشتند. داستان Matters of Conscience، وقایع پس از اتمام بازی ویچر 2 را روایت می کند که در آن جا، گرالت به Aedrin شمالی بازگشته و همراه با Saskia و Yrpen Zigrin به شکار یک هیولا می روند. نکته ی جالب این جاست که CD Projekt این داستان را بر این اساس نوشته که گرالت در بازی ویچر 2 از بین مسیر Roche و Iorveth، مسیر Iorveth را انتخاب کرده باشد.


 The-Witcher-Matters-of-Conscience-2015

دانلود کمیک بوک The Witcher: Matters of Conscience 2015


سری Dark Horse

انتشارات آمریکایی Dark Horse در بین سال های 2015 و 2016 چهار کتاب کمیک برای ویچر منتشر کرد که در آن ها Paul Tobin و Joe Querio به ترتیب وظایف نویسندگی و طراحی را بر عهده داشتند. در حالی که اولین رمان این مجموعه یعنی House of Glass (خانه ی شیشه ای) یک داستان جدید را روایت می کند، رمان دوم Fox Children (کودکان روباهی) اقتباسی از یکی از داستان های رمان Season of Storms آندژی ساپکوفسکی می باشد. دو رمان دیگر این سری Killing Monsters (هیولا کشی) و Curse of Crows (نفرین کلاغ ها) می باشند. 


The-Witcher-House-of-Glass-2015

دانلود کمیک بوک The Witcher: House of Glass 2014


The-Witcher-Fox-Children-2015

دانلود کمیک بوک The Witcher: Fox Children 2015


The-Witcher-Killing-Monsters-2015

دانلود کمیک بوک The Witcher: Killing Monsters 2015


The-Witcher-Curse-of-Crows-2016.jpg

دانلود کمیک بوک The Witcher: Curse of Crows 2016


پس از انتشار این چهار کتاب، در سال 2018، انتشارات Dark Horse اعلام کرد که با یک کتاب کمیک چهار قسمتی به دنیای ویچر باز می گردد. این مجموعه که Of Flesh and Flame نام دارد، در بین سال های 2018 و 2019 منتشر شد که Aleksandra Motyka و Marianna Strychowska وظیفه ی نویسندگی و طراحی آن را بر عهده دارند. 


The-Witcher-Of-Flesh-and-Flame-2018-19

دانلود کمیک بوک The Witcher: Of Flesh and Flame 2018-19


سری Polapaz-IsisT series

شرکت CD Projekt Red در سال 2016 و در صفحه ی فیس بوکش یک مینی سری کمیک را منتشر کرد که ایده ی آن ها توسط خود CDPR ارائه شده بود و Polapaz-IsisT  وظیفه ی طراحی آن را برعهده داشت. این مینی سری کمیک، شامل چهار بخش به نام های Skellige's Most Wanted، Uncivil War، Roach Revealed و Where is Iorveth? می شود.

دانلود مینی کمیک بوک The Witcher: Polapaz-IsisT 2016دانلود مجموعه رمان‌های ویچر witcher به فرمت pdf
دانلود مجموعه رمان‌های ویچر witcher به فرمت pdf

مجموعه رمان ‎ های ویچر توسط نویسنده‌ی مشهور لهستانی آندژِی ساپکوفسکی ( Andrzej Sapkowski ) نوشته شده است. اولین کتاب در سال 1992 به نام شمشیر سرنوشت منتشر شد، و آخرین نسخه نیز در سال 2013 با نام فصل طوفان‌ها ( Season of Storms ) عرضه شد. شخصیت اصلی داستان گرالت از ریویا ( Geralt of Rivia ) نام دارد. گرالت یک ویچر است. ویچر‌ها در واقع انسان‌هایی هستند که جادوگران با استفاده از جادوی سیاه آزمایشاتی روی ...
مطالعه بیشتر

دانلود کتاب Season of Storms فصل طوفان‌ها از سری رمان ویچر به زبان فارسی
دانلود کتاب Season of Storms فصل طوفان‌ها از سری رمان ویچر به زبان فارسی

کتاب فصل طوفان‌ها ( Season of Storms ) جلد هشتم و آخرین کتاب از سری رمان ویچر است .  آقای ساپکوفسکی بعد از نزدیک یک دهه از انتشار کتاب The Lady of the Lake کتاب فصل طوفان‌ها را منتشر کرد. اما داستان آن به قبل از مجموعه‌ی اصلی رمان ویچر که شامل کتاب‌های زیر می‌شود بر‌می‌گردد. 1)     Sword of Destiny 2)     Blood of Elves 3)     Time of Contempt 4)     Baptis ...
مطالعه بیشتر

ماجراهای گرالت و دندلاین؛ فصل اول
ماجراهای گرالت و دندلاین؛ فصل اول

در آپدیت نسخه ی 6 بازی  Gwent ، یک مکانیزم پیشرفت جدیدی به نام  Journey برای بازیکنان در نظر گرفته شده؛ به این صورت که بازیکنان  Task هایی رو برای گرالت و دندلاین به صورت هفتگی انجام می دن و ضمن دریافت پاداش در بازی، یک داستان جذاب از ماجراجویی های گرالت و دندلاین قسمت به قسمت، براشون نمایش داده می شه. ما هم به عنوان طرفدارهای پروپاقرض سری بازی های ویچر و  Gwent ، وظیفه ی شرعی خودم ...
مطالعه بیشتر

دیدگاه خود را وارد کنید.
"حاصل جمع دو و یک"