دانلود مجموعه کتاب های Elder Scrolls نوشته‌ی Greg Keyes


در فاصله ی زمانی بین انتشار نسخه ی چهارم ( Oblivion ) و پنجم ( Skyrim ) از مجموعه بازی های Elder Scrolls، شرکت Bethesda Softworks به عنوان خالق اثر تصمیم گرفت تا دو کتاب رمان رو برای این مجموعه بازی پرطرفدار منتشر کنه. 

در همین راستا Greg Keyes به عنوان نویسنده ی این کتاب ها در نظر گرفته شد و او دو رمان با نام های The Infernal City در سال 2009 و Lord of Souls در سال 2011 را به عنوان کتاب های اختصاصی مجموعه بازی های Elder Scrolls نوشت.

Greg Keyes نویسنده ای آمریکایی می باشد که در زمینه ی داستان های فانتزی و علمی تخیلی فعالیت می کند و همچنین سابقه ی زیادی در زمینه ی نوشتن کتاب برای فیلم ها و یا بازی ها دارد.

برخلاف بازی هایی مثل ویچر یا ارباب حلقه ها، مجموعه بازی های Elder Scrolls بر پایه ی کتاب های اساطیری نوشته نشده اند و این کتاب های Elder Scrolls هستند که بر پایه ی بازی ها می باشند. این مجموعه بازی اساطیری جذاب، پنج نسخه اصلی با نام های زیر دارد که بدون استثنا هر کدام در هنگام انتشار به موفقیت های فراوانی دست یافتند و استاندارد جدیدی را برای بازی های جهان باز  نقش آفرینی ثبت کردند.

  • Elder Scrolls 1: Arena (1994)
  • Elder Scrolls 2: Daggerfall (1996)
  • Elder Scrolls 3: Morrowind (2002)
  • Elder Scrolls 4: Oblivion (2006)
  • Elder Scrolls 5: Skyrim (2011)

این مجموعه بازی در محلی خیالی به نام قاره Tamriel رخ می دهد که در آن جا مشابه ارباب حلقه ها و سایر داستان های اینچنینی، انسان ها (Nord ها ) ، الف ها، اورک ها و موجودات جدیدی مثل Argonian ها و Khajiit ها زندگی می کنند و این قاره تحت یک امپراطوری بزرگ و به صورت سرزمین های جدا از هم اداره می شود. 

 داستان مجموعه کتاب های Elder Scrolls از لحاظ زمانی به 40 سال بعد از بحران Oblivion ( 160 سال قبل از ماجرای Skyrim ) برمی گردد که در این زمان قاره ی Tamriel توسط Umbriel که یک شهر متحرک اهریمنی است تهدید می شود و سرنوشتTamriel  توسط ماجراجویی های یک شاهزاده افسانه ای با یک راز، یک جاسوس به دنبال توطئه، یک جادوگر به دنبال انتقام و یک دختر جوان، رقم می خورد.

با توجه به بازه زمانی انتخاب شده، نباید خیلی انتظار حضور شخصیت های بازی را در کتاب داشته باشیم ولی به هر حال این کتاب ها حال و هوای اسکایریم و Oblivion رو دارن و با توجه به این که حالا حالا ها خبری از بازی Elder Scrolls 6 نیست و از اون جایی که اسکایریم رو هم دیگه خیلی زیاد بازی کردیم، خوندن کتاب های Elder Scrolls می تونه بهترین راه برای قرار گرفتن در حال و هوای اون و تجدید بیعت با آرمان های Dovahkiin راحل باشه.


لینک دانلود مجموعه کتاب های Elder Scrolls به صورت یک‌جا وفایل zip

 

لینک دانلود کتاب‌ها به صورت تک‌تک


1) شهر جهنمی ( The Infernal City )

دانلود کتاب

 

2) ارباب روح ها ( Lord of Souls )

دانلود کتاب

 

توجه داشته باشید که کتاب های Elder Scrolls به زبان انگلیسی و با فرمت pdf هستند.

دانلود مجموعه رمان‌های ویچر witcher به فرمت pdf
دانلود مجموعه رمان‌های ویچر witcher به فرمت pdf

مجموعه رمان‌های ویچر witcher   توسط نویسنده‌ی مشهور لهستانی آندژِی ساپکوفسکی    (  Andrzej Sapkowski  ) نوشته شده است. اولین کتاب در سال  1992   به نام شمشیر سرنوشت  (    Sword of Destiny  ) منتشر شد. و آخرین نسخه نیز در سال 2013 با نام فصل طوفان‌ها (  Season of Storms  ) عرضه شد. شخصیت اصلی داستان گرالت از ریویا (  Geralt ...
مطالعه بیشتر

اخبار جدید از بازی مورد انتظار Elder Scrolls 6 و احتمال انتشار آن در سال های 2024 یا 2025
اخبار جدید از بازی مورد انتظار Elder Scrolls 6 و احتمال انتشار آن در سال های 2024 یا 2025

بالاخره بعد از اون تریلر 30 ثانیه ای مزخرف که می تونست تریلر هر بازی دیگه ای هم باشه اخبار جدیدی از بازی  Elder Scrolls 6  به بیرون درز کرد. ظاهرا که حضرات مدیر در  Bethesda  تصمیم گرفتن بالاخره بی خیال دوشیدن صدباره ی اسکایریم بشن و به فکر ساخت نسخه ی جدید از این مجموعه بازی افتادن و به نظر میاد که پروسه ی ساخت و توسعه ی این بازی البته یواش یواش کلید خورده.  شرکت  Bethes ...
مطالعه بیشتر

دیدگاه خود را وارد کنید.
"حاصل جمع یک و پنج"